נגישות

שטיחים לחדרי שינה

שטיחים לחדרי השינה שהוא המתחם הפרטי ביותר בבית ולכן זקוק למגע הרך והנעים ביותר, רצוי להתאים שטיחים פרסים, סינים או הודים.

מדובר בשטיחים עבים יחסית וכבדים שנועדו לבודד את החדר מקור ולתת תחושה נעימה וחמה בחדר, שטיחים כאלו יכולים להוות גורם מרגיע מהלחץ בסביבה החיצונית.

בכל הנוגע למיקום השטיח יש כאלו המעדיפים שיהיה משטח עליו תונח המיטה ואילו אחרים מעדיפים שיונח בנפרד ואף בוחרים במספר שטיחים קטנים בגודלם לשני צידי המיטה והתחלתה.

כמו כן ניתן להניח את השטיח בחלקו תחת המיטה ובמקרה כזה חשוב לוודא שיש לפחות 80 ס״מ מהשטיח שנמצא בחוץ.

יש לוודא שגובה השטיח לא מקשה על פתיחה וסגירה של דלתות וארונות ובכל הקשור בגוון ובצבעים רצוי לנסות ליצור ניגודיות קלה מצבעי החדר ואביזריו השונים אל מול השטיחים בחדרי השינה.

האיכות של המוצרים המשווקים על ידי שטיחי ג'וזפון מובטחת בכל הפרמטרים. השטיחים הנמכרים הם שטיחים מקוריים הנבדקים ומטופלים על ידי צוות מקצועי.

איכות מושלמת

Perfect Quality
החשיבות בסיפוק המידות המדוייקות ביותר ידועה לנו. בעזרתנו תוכלו להתאים את המידה המתאימה ביותר לבית שלכם.
מידה מדויקת

מידה מדויקת

Accurate Size
פתרונות האחסון של שטיחי ג'וזפון מספקים מענה לכל צורה של אחסון שטיחים שתידרש. חשוב לאחסן שטיחים יוקרתיים בצורה נכונה על מנת לשמור עליהם לאורך שנים.
אחסון נוח

אחסון נוח

Comfortable host
השטיחים המסופקים על ידנו נוחים לתחזוקה ומגיעים עם כל ההסברים, הכלים והידע הנדרש על מנת לשמור על השטיח בצורה הטובה ביותר.
תחזוקה קלה

תחזוקה קלה

Easy Maintainance
העיצוב והתאמת השטיחים לחדרים השונים של שטיחי ג'וזפון מלווים בניסיון של שנים המבטיח את התוצאות המתאימות ביותר עבורכם.
עיצוב מקצועי

עיצוב מקצועי

Professional Design

מידע נוסף : שטיחים לחדרי שינה

חלק מהותי בתהליך העיצוב חדר השינה הוא בהתאמת שטיח לחדר. בחירת השטיח תלויה בצרכי המשתמשים ורצונם, השטיח מאוד בולט בחדר ולכן חשוב לזכור שבחירה נכונה של שטיחים לחדרי שינה יכולה לתרום לחדר הן מבחינה אסתטית (אמצעי דקורטיבי) והן מבחינה פונקציונלית (בידוד חום). כמו כן שטיחים תורם לתחושה בעת השהייה בחדר וכל ניתן להעצים את תחושת החמימות, האינטימיות והשלווה.

שטיחי שאגי

שטיחים מודרניים עבים ורכים בעלי סיבים ארוכים יחסית ונעימים למגע. אופציה זו מועדפת על מעצבים רבים ובעיקר בעיצוב חדרי שינה צעירים ובעלי סגנון אופנתי וחדשני. לרוב מגיע השטיח בצבעים אחידים הנעים בין בהיר לכהה ולכן ניתן להתאים שטיחי שאגי כמעט לכל מרחב בבית, לרבות חדר השינה.

שטיחי עור

שטיחים המשדרים מראה קליל, צבעוני ועדין ובכך הופכים את חזותו של החדר לייחודית ואטרקטיבית. שטיחים אלו דקים במיוחד ונעימים פחות למגע בהשוואה לשטיחי שאגי. רבים בוחרים שלא לרכוש שטיחים מסוג זה אך זוהי בחירה אסתטית שמוסיפה הרבה לעיצוב החדר.

שטיחים טבעיים

ללא מעורבות סינתטית או מלאכותית, שטיחים אלו עשויים מחומרים צמחיים וטבעיים. משרים אווירה טבעית ושלווה בחדר ואינם מייצרים אלמנטים של חשמל סטאטי. יש הטוענים שבזכות היותם רעננים, נושמים ובעלי סיבים טבעיים, מסייעים השטיחים לבריאותם של אלו הנמצאים בחדר.

שטיחים קלאסיים

מתאפיינים בצבעים החמים ומגוון העיטורים המזוהים עם מדינות המזרח הרחוק ומדינות ערב. בקטגוריה זו נכללים השטיחים הפרסיים המוכרים והאיכותיים.

מרקם וצבע

בחדר השינה רצוי לבחור בשטיח רך ועבה. שטיח מסוג זה עוזר לספוג רעש ומספק משטח מרגיע לרגליים יחפות.

בכל הנוגע לצבעי השטיחים, ישנה העדפה ברוב המקרים לצבעים ניטרליים בגוונים בהירים (בז׳, שמנת, גוון בהיר של חום וכ׳). יש לזכור שהגוונים אמורים להתאים לגווני הקירות. כך למשל לריהוט בצבעים כהים (שחור, עץ וכו'), כדאי ליצור ניגודיות רכה בינם ובין השטיחים ולבחור בכאלו מעט בהירים על מנת "לשבור" את המונוטוניות. כנ"ל לגבי ריהוט חדר שינה בהיר. במקרה כזה יש לבחור בשטיחים כהים יותר או בכאלו המגיעים במספר צבעים בו זמנית.

סגנון חיים

בהתאם לפעילות הצפויה בחדר השינה יש להתאים את השטיח. כך למשל במשפחה עם ילדים הנוהגים לבלות זמן רב בחדר השינה יש להקפיד על צבעים וגוונים כהים וחומרים עמידים, כמו כן חשוב לוודא שמדובר בחומר אותו ניתן לנקות בעת הצורך. עם זאת כאשר מדובר בחדר השינה של ההורים ניתן לבחור ממגוון רחב יותר חומרים וסגנונות.

מיקום, גובה וגודל השטיח

בבחירת גובה השטיח חשוב לזכור ששטיחים מגיעים בגבהים שונים, לכן רצוי להתאים את גובה השטיח לגובה הריהוט הקיים כך שלא יווצר קושי בסגירה ופתיחה של דלתות ומגרות.

בחירת הגודל הינו מרכיב חשוב בעיצוב חדרי שינה, בעיקר כאשר מנסים להבליט פרטי ריהוט שונים.

הצבת שטיח בסוף המיטה – לרוב המידות ינועו סביב 200 ס"מ לאורך ו-80 ס"מ לרוחב.

הצבת שטיח מתחת למיטה עם בליטה החוצה – כאשר רוצים להבליט רהיט מסוים כגון מיטה או שידה, רצוי לבחור בשטיח הגדול לפחות 80 ס"מ מקצות המיטה.

רצוי למקם את השטיח באמצע החדר או לצד המיטה.

רעיונות לעיצוב

השימוש בכמה שטיחים קטנים יחסית הוא האפקטיבי ביותר. מרבית חדרי השינה נבנים במרחב קובייתי בגדלים סטנדרטיים. עם ריהוט החדר שטח הפנים החשוף שנותר על הרצפה מחולק ואינו מקשה אחת.

הדרך הטובה ביותר לכסות חלקים שונים של הרצפה היא בחתיכות.

לסיכום יש לזכור, ישנו מגוון רחב של סוגי שטיחים היכולים להוות בחירה ראויה לחדר השינה, ותהליך התאמת השטיח לחדר שינה כרוך בהכרת היתרונות והחסרונות של כל סוג שטיח. עיצוב חדרי שינה ללא שטיחים אינו מומלץ, לא רק בשל היותם אמצעי דקורטיבי המוסיף למראה החדר, הם נעימים למגע ושומרים על חום החדר בחורף.

לייעוץ אישי
השאירו פרטים